loading

300 000 гривень – саме таку суму необхідно зібрати вже менше, ніж за два тижні, Олесі Кондратюк. Жінці лише 41 рік, вона працює маляркою. Нещодавно лікарі встановили їй страшний діагноз – «Міксоїдна хондросаркома н/3 лівої стегнової кістки». Це злоякісна пухлина, яка атакувала колінний суглоб.

Уже більше, ніж пів року, розповідає Олеся Кондратюк, вона страждає на біль у суглобі та кульгавість. Спершу вона не звертала на це уваги. А в січні жінка впала на коліно та дуже забилася. Тоді ж біль посилився, й оперативно довелося зробити рентген. Як наслідок, побачили пухлину. Уже після біопсії в Києві та Харкові виявилося, що вона злоякісна. Жінку направили в Інститут патології хребта та суглобів ім. професора М. Г. Ситенка НАМН «України» (м. Харків), де вона нині й перебуває.

– Мене постійно тривожать жахливі розпираючі болі. Уночі через них я взагалі не можу спати. Дуже складно це терпіти. А ходити – узагалі лікарі забороняють, щоб не лопнула кістка, і не пішли метастази, – говорить Олеся Кондратюк.

Аби уникнути розвитку саркоми, жінці необхідно провести операцію з видалення пухлини та встановити імплант колінного суглобу – модульний ендопротез. На це їй потрібно зібрати 300 000 гривень! Родина пані Олесі – 15-річна донька Софія, 25-річний син Максим та чоловік Сергій – підтримують жінку в боротьбі з хворобою. Однак самостійно вони не в змозі зібрати цю значну суму!  Часу для збору коштів залишилося вкрай мало: протягом 10-14 днів має бути готова повна сума для проведення операції.

Жінка дякує усім небайдужим, хто готовий допомогти, та сподівається отримати шанс на повноцінне одужання! Просимо не залишатися осторонь чужої проблеми! Кожен із нас може врятувати Олесі життя! 

Фінансову підтримку можна надсилати на картку ПриватБанку: 5168 7427 1547 2217 – Кондратюк Олеся. 0969078861 – контактний номер телефону жінки.

Нижче – фотопідтвердження діагнозу співробітниці «Нової якості», рентген- і КТ-знімки пухлини.