loading

Відпочивати на сучасній лаві, діставати кореспонденцію з нових поштових скриньок, знаходити потрібний під’їзд чи саджати квіти на клумбі й не боятися, що хтось протопче через неї стежку. Такими можуть стати черкаські двори з допомогою управлінської компанії.

Видозмінювати прибудинкові території та під’їзди ми розпочали ще торік, цьогоріч із приходом тепла – відновлюємо роботи, більшість яких були неможливими взимку. Тому вже незабаром біля ваших дворів може з’явитися сучасна огорожа та лави, а в під’їзді – таблички з нумерацією та нові секції поштових скриньок. Для цього потрібно дотримуватися лише двох прохань: подавати заявки та не накопичувати борги по квартплаті.

   Кореспонденція тепер у нових поштових скриньках

Ще торік управлінська компанія анонсувала заміну в будинках старих, часто непридатних для користування поштових скриньок, на нові. Відразу до кол-центру почали надходити заявки на такі ж секції від багатьох багатоквартирок. На початку року схожих запитів було понад 50. Нині вони всі вже виконані.

– Ми часто чуємо від молодого покоління, що поштові скриньки непотрібні. Мовляв, у нинішньому світі достатньо інтернету. Звісно, у цьому є доля правди. Але кількість заявок, які ми маємо, свідчить про інше: потреба у встановленні скриньок – чимала, – коментує заступниця директора управлінської компанії «Нова якість» Алла Букіна.

На черзі – заміна поштових скриньок у 67 будинках, мешканці яких подавали заявки наприкінці зими. Управлінська компанія вже отримала їх від заводу-виробника.

             Шістнадцять кілометрів сучасної огорожі –
                                    це лише початок

Якщо поштові скриньки можна монтувати будь-якої пори року, то встановлювати огорожу та лави доцільно лише у весняно-літній період. Тож саме зараз майстри управлінської компанії розпочинають формувати графік заявок, які стосуються якраз лав та огорож.

– Нещодавно ми порахували кількість заявок, яку отримали від мешканців на встановлення огорожі. Порівняно з минулим роком кілометраж збільшився у два рази. За попередніми підрахунками – це шістнадцять кілометрів. Але я впевнена, що заявки на огорожу будуть надходити й надалі. Адже вона стильна, і мешканцям дуже подобається, від багатьох чула схвальні відгуки, – зауважує Алла Букіна. – Значно приємніше, коли всі або більшість клумб обгороджені однаковим парканом. До того ж він металевий і не потребує додаткового фарбування. І ставиться на багато років на відміну від дерев’яних, – каже заступниця директора.

Окрім того, додає Алла Букіна, «Нова якість» знову запустила виробництво лав і незабаром розпочне їхнє встановлення.

         Як знайти потрібний під’їзд, якщо відсутня
                                  його нумерація? 

Такі запитання часто чули оператори кол-центру. Справді на значній частині будинків узагалі немає табличок із номерами під’їздів та квартир, або ж вони так стерті, що цифри не розібрати. 

 – У цьому немає нічого дивного, бо ж таблички не оновлювалися роками. Як побудували будинок багато років тому, так той трафарет і висить. Зрозуміло, що це не лише не інформативно, а й зовсім не естетично, – говорить Алла Букіна. – Тому як тільки з’явилися запити від мешканців, ми відразу розробили макет і запустили виготовлення. На таблички ми додали ще й один із контактних номерів нашого кол-центру.

Оновлені таблички можна побачити на 25 будинках. Якщо й ваша багатоквартирка має таку потребу, повідомте про це наш кол-центр.

– Це лише невеликий перелік завдань, який ми збираємося реалізовувати найближчим часом, звісно, паралельно з основними роботами, – запевняє заступниця директора управлінської компанії «Нова якість» Алла Букіна.