loading

«Можна зламати ноги», «діти по цих ямах не проїдуть на самокаті», «ніби після бомбардування»… Так про асфальтні доріжки поблизу чи не кожного будинку Черкас говорять самі ж мешканці. Та обсяги робіт не дозволяють вирішити проблеми за один сезон. Аби пришвидшити процес, паралельно з класичним способом ремонту в управлінській компанії тепер використовують ще один – струменевий.

Нещодавно в «Новій якості» придбали нову установку для ямкового ремонту та почали її тестувати на прибудинкових територіях. Технологія дозволяє оперативніше виконувати велику кількість заявок від мешканців. Від старту робіт нашим бригадам вдалося заасфальтувати вже понад 700 квадратів ям у дворах містян.

– Ми працюємо з новим обладнанням із середини вересня. Порівняно зі звичайним асфальтуванням такий процес відбувається в рази швидше. Приміром, яму, діаметром у пів метра, можна залатати за кілька хвилин. Завдяки цьому виконати роботи з поточного ремонту струменевим способом нам за цей час вдалося вже у 25 дворах будинків, які обслуговує наша компанія, – говорить керівник бригади з асфальтування Олег Козлов.

Однією з чи не останніх адрес, на якій мешканці побачать цьогоріч ремонт, стала Прикордонника Лазаренка, 10. Тут із самого ранку бригада активно латала ями у дворі.

– Сезон цих робіт уже завершується. Адже процедура ефективна лише до настання морозів, які прогнозують найближчими днями, – додає Олег Козлов. – Та ми вже маємо перспективний план на наступний сезон. Навесні та влітку за сприятливої погоди темпи робіт, а відповідно й площі – зростуть. Тому сподіваємося, що роботи побачать у більшості дворів багатоквартирок, які обслуговує  «Нова якість».

Нагадуємо, як відбувається процес новітнього асфальтування:

  1.     Спочатку потоком повітря ділянку очищають від пилу та сміття.
  2.     Потім під тиском площу обробляють емульсією.
  3.     Опісля засипають гранвідсівом, що перемішаний з емульсією.
  4.   Поверх укривають спецматеріалом, аби до взуття та шин не чіплявся нижній шар, що має застигнути.

Після робіт – потрібно від шести годин залежно від погодних умов, аби покриття затвердло й зміцніло. Уже за годину після укладання по ньому можна вільно пересуватися на автомобілі чи пішки.

У компанії наголошують: працівники завчасно попереджують мешканців про такі роботи. Тож варто звертати увагу на оголошення в під’їздах чи під двірниками автомобілів. Адже в період асфальтування важливо тимчасово звільнити територію від транспорту, який заважатиме під час робіт.

ЧИТАЙТЕ: В управлінській компанії тестують нову установку для ямкового ремонту