loading

Гойдалки, «грибочки» та інше дитяче обладнання в управлінській компанії вже кілька місяців лагодять у дворах. Бо ж у теплу пору року на дитмайданчиках майже завжди граються діти. Однак на багатьох адресах старе обладнання потребує ремонту.

Десь – дошки прогнили, а десь – металеві елементи зіржавіли та зламалися. Тому в «Новій якості» ще з весни ремонтують інвентар як за зверненнями мешканців, так і після огляду майстром.

– Інколи люди телефонують із заявками невеликого обсягу – приварити деталі чи прикрутити шурупи. Та часто обладнання потребує повноцінного ремонту. Як-от на майданчику по Євгена Кухарця, 6. Там дитячий столик та лави просто прогнили. Наші ж працівники вже відшліфували й оновили дошки та відремонтували повністю конструкцію. А незабаром маляри пофарбують усі її елементи, – розповідає заступниця директора управлінської компанії Алла Букіна.

У компанії звертаються до всіх містян із проханням свідомо ставитися до дитячого обладнання у дворах. Адже, як і раніше, часто деталі ламаються не через свій вік, а «завдяки» вандалам.

Нагадуємо: якщо у вашому дворі є пошкоджений дитячий інвентар – обов’язково зверніться до кол-центру «Нової якості».

ЧИТАЙТЕ: «Сьогодні заявка – завтра зроблено». Як завдяки відсутності боргів змінюються черкаські будинки?