loading

Як це – лишити звернення, а вже завтра побачити результат – знають мешканці Гоголя, 390. А своїм позитивним досвідом співпраці з управлінцем поділився один зі співвласників багатоквартирки Володимир. Нещодавно в його будинку виникла аварія на комунікаціях. Каже, лише встиг подати заявку, як наступного дня вже все відремонтували.

На фото чоловік ще сидить на старій лаві. Такі стояли й біля під’їздів, і у дворі будинку десятки років. Та нещодавно деякі з них оновили, а інші – полагодили й пофарбували.

Мешканець зізнається: хто б що не говорив, він задоволений послугами. Адже які б звернення не лишав, усе виконується. А ще порівнює якість роботи управлінця зараз та СУБів раніше.

– Тут працівники впоруються в рази ліпше, а в СУБах просто не хотіли нічого робити. Ось нещодавно була біда – лопнула труба стояка «по шву». Та як тільки заявку подав, уже наступного дня – приїхали й зробили. Я до будь-якої праці завжди скрупульозний, люблю «причепитися». А тут у мене претензій немає, молодці, – говорить мешканець Гоголя, 390 Володимир.

Не один тиждень у цьому будинку бригада «Нової якості» працювала й над освіженням двох входів до під’їздів. Адже стіни на ґанку та біля дверей «м’яко кажучи» облущилися. А піддашки були в аварійному стані та навіть місцями протікали.

– На перший погляд, фарба на входах місцями ніби міцно трималася. Та насправді висіла «на волосині». Як тільки ми почали зчищати старе покриття, так усе й посипалося. До того ж під старим бетоном металеві конструкції зіржавіли та прогнили з часом. І тому це залізо ще більше відштовхувало фарбу та руйнувало весь піддашок, – пояснює маляр управлінської компанії Євгеній Суть.

Однак тепер по завершенню робіт заходити в під’їзди – безпечно та приємно. Мешканці додають: хотіли рельєфні стіни пастельних кольорів. Нині результатом задоволені.

– Ми спільно вибирали колір фарби, довго сперечалися, зате тепер усім подобається. Особливо раді рельєфним стінам, це сучасно. І знаєте, не треба, як раніше в СУБах – влаштовувати скандали, щоб щось зробили. А тут просто подаєш заявку, справно платиш – і маєш результат, – говорить мешканка багатоквартирки Марія Пилипівна.

Окрім того, у цьому ж будинку за період співпраці з управлінцем виконали ще низку робіт завдяки достатньому рівню проплат.

– На Гоголя, 390 ми частково латали покрівлю, ремонтували місцями міжпанельні шви, а нещодавно встановили поручень за проханням мешканців. Тепер тут ще й оновлені входи до двох під’їздів, – зауважує мастриня по роботі з населенням Світлана Сільвейстрова. – У дворі ж тут – обрізані дерева та встановлені новий паркан і лави. Усі роботи оперативно виконуються завдяки вчасній сплаті за послугу та оптимальному рівню проплат у багатоквартирці.

ЧИТАЙТЕ: «У комплект до гарних клумб». Від чого залежить поява нових лав у черкаських дворах?