loading

Аби перестати підтоплювати сусідні помешкання та усунути причину аварійної ситуації – завжди потрібен доступ. Адже без змоги вільно дістатися мереж, їх неможливо відремонтувати. Та нерідко мешканці «захаращують» комунікації як у квартирах, так і в підвалах сміттям чи особистими речами, що призводить до «розтягування» аварійних робіт на дні та навіть тижні.

Як приклад, ситуація, яка трапилася кілька днів тому в одному з черкаських будинків. Мешканці зателефонували до кол-центру «Нової якості», бо помітили, що зовнішню стіну їхньої квартири підтоплює зверху. У наслідку – фахівці приїхали за викликом, проте навіть не змогли зайти в оселю, де трапилася аварія.

– Через накопичення мотлоху та речей двері майже неможливо було відчинити. Ми пояснили людям, якщо у квартирі не вивільнять хоча б мінімальний простір для того, аби зайти й обстежити, вирішити проблему не вдасться. Тож лише за кілька днів ми потрапили в оселю та виявили, що причина – у протіканні біля крану Маєвського, – пояснює головна інженерка управлінської компанії Катерина Папуша.

Щоб його замінити, додає фахівчиня, потрібен оптимальний простір, аби пронести інструменти та вільно з ними працювати. Тому нині справа за мешканцями – якнайшвидше прибрати непотріб, щоб працівники отримали необхідний для роботи доступ. І якщо в цьому випадку ситуація – не критична, то за умови пориву інших мереж складно навіть уявити, які могли б бути наслідки.

ЧИТАЙТЕ: Це – не аварійні роботи, або чому не на кожну заявку реагуємо миттєво?

У компанії закликають містян відповідально ставитися до власного та спільного майна в багатоквартирці. Адже нерідко через подібну «халатність» аварійні роботи замість кількох годин «переростають» у дні, а відповідно мешканці перебувають без тепла чи води.