loading

Від початку року 43 квартири в шести будинках Черкас були позбавлені газопостачання. Причини відключення «блакитного вогнику» в помешканнях – різні: від пожеж на газопроводах чи у квартирах – до корозії або витоків. Частина багатоквартирок уже за кілька днів відновила постачання, однак дехто лишався без газу понад місяць. Чому так – пояснює технічний директор «Газ-сервісу»  Григорій Беспалов.

– Цьогоріч, на щастя, нам поки вдається уникати ситуацій, коли газ перекривається на весь будинок повністю. Та від початку року все ж на шести будинках АТ «Черкасигаз» перекривав постачання по стояках. Наприкінці лютого через пожежу – три оселі в багатоквартирці на Лупиноса, 39, на початку березня через корозію – п’ять квартир на Святотроїцькій, 23, ще дев’ять помешкань – на Героїв Майдану, 14, – перелічує свіжі випадки Григорій Беспалов.

Причини аварійних ситуацій на мережах усувають якомога оперативно. Зазвичай ці роботи виконують упродовж кількох годин, максимум – днів. Та гальмує процес запуску газу саме відсутність у мешканців індивідуальних договорів на щорічне обстеження газових приладів.

– «Черкасигаз» не переходить до запуску газу, поки управлінська компанія не надасть пакет документів, в якому будуть ці угоди. Наявність такого документу –  це не наша забаганка, і ми неодноразово це пояснювали. Діагностика газового обладнання у квартирах має відбуватися раз на рік, для цього кожний співвласник зобов’язаний підписати договір із профільною газовою організацією. Таких у нашому місті кілька, – розповідає технічний директор «Газ-сервісу».

До речі,  майже 350 власників квартир від початку року уклали угоди з «Газ-сервісом». В їхніх помешканнях фахівці обстежили газові прилади. У разі аварійної ситуації в багатоквартирці –  процедура по відновленню газопостачання відбудеться значно швидше.

За додатковою консультацією або для укладання договору звертайтеся за телефонами: 56-01-01 або (0472) 50-05-58 та 50-05-54.