loading

Із 4 березня частина квартир на Героїв Майдану, 14 – без «блакитного палива». Там фахівці АТ «Черкасигаз» виявили витік у мережі. Нині всі причини усунули, проблемну ділянку трубопроводу замінили, однак девять помешкань досі без газу через відсутність індивідуальних договорів.

Про це інформує технічний директор компанії «Газ-Сервіс» Григорій Беспалов.

– Спочатку працівники АТ «Черкасигаз» перекрили постачання, аби встановити мешканцям лічильники. Та коли роботи завершили, манометр показав відхилення від норми тиску в газопроводі. Це свідчить про витік. Тоді наші фахівці спільно з їхніми почали обстеження мереж на будинку й таки знайшли проблемне місце. Прогнила частина труби під шаром утеплювального матеріалу на фасаді. Вона потребувала заміни, – розповідає Григорій Беспалов.

Уже за кілька днів управлінець замовив цю послугу, а «Черкасигаз» виконав роботи на цій ділянці газопроводу. Однак ці дев’ять квартир досі залишаються без газу.

– Оператор газорозподільних мереж не пустить газ по стояку, поки не пересвідчиться, що в мешканців наявні індивідуальні договори на обслуговування їхніх газових плит. Наголошую, вони можуть обрати як «Газ-сервіс», так і «Черкасигаз» чи будь-яку іншу спеціалізовану компанію. Однак нам повинні надати ці документи, аби ми могли передати договори оператору ГРМ та прискорити процес пуску газу, – наголошує технічний директор компанії «Газ-Сервіс». 

Додамо, минулоріч без газопостачання з різних причин лишалися понад два десятки будинків. В жодному з них пуск «блакитного палива» не відбувся, поки газове обладнання у квартирах мешканців не було обстежено фахівцями та укладено на ці роботи відповідний договір із профільною організацією.

Серед сертифікованих підприємств у Черкасах – «Газ-Сервіс». Звертайтеся: 0(472) 50-05-58 або 50-05-54. Або ж приходьте: Смілянська, 145. Лише в лютому в нас + 122 клієнти. Дякуємо, що довіряєте нам!

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: