loading

Щороку у квартирах із газовими плитами необхідна технічна перевірка димовентиляційних каналів. І щопівроку –  при  наявності й плити, і колонки.  Про це інформує технічний директор компанії «Газ-сервіс» Григорій Беспалов.  Цього тижня працівники  «Газ-сервісу» розпочали обхід будинків, аби з’ясувати, в якому стані вентиляційне обладнання багатоповерхівок.

– Важливо розуміти, чи справні димовентиляційні канали. Тому з початку березня ми приступили до такої перевірки. Маємо щоденні графіки. Містян про перевірку завчасно сповіщаємо оголошеннями на під’їздах та інформуємо на нашій сторінці у фейсбук. Але вже в перший день зіштовхнулися із проблемою  – люди не пускають наших співробітників для перевірки. Аргументують, що їм це непотрібно. Хоча насправді технічний огляд каналів – важливий, – коментує Григорій Беспалов. – Передусім ідеться про безпеку самих мешканців. Якщо канал буде несправним чи матиме порушення тяги – це загрожує витоком чадного газу. На жаль, мешканці цього не розуміють. Звісно, люди зараз нажахані інформацією про псевдогазовиків. Але у справжності наших працівників мешканці можуть переконатися, зателефонувавши до кол-центру управлінської компанії. До того ж ми завжди показуємо посвідчення встановленого зразка.

У «Газ-сервісі» наголошують, що перевірка займає лічені хвилини. Якщо ж виявляються недоліки, фахівці їх відразу намагаються усунути. І за результатами технічного огляду складають відповідний акт. Якщо ж у доступі відмовляють, то відповідальність за безпеку повністю перекладається на власників квартири.

– Хочу також звернути увагу містян, що при перевірці ми просимо надати нам індивідуальний договір на обслуговування газового обладнання. Його, нагадаю, можна укладати з будь-якою профільною організацією. У тому числі з «Газ-сервісом». Наявність договору – це вимога законодавства, – наголошує Григорій Беспалов.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: