loading

Через зношені мережі мешканці двоповерхівки по провулку Архітектурному, 24 постійно мали проблеми з холодним водопостачанням. Регулярно через трухляві труби в будинку виникали аварійні ситуації. Поточний ремонт уже не мав ніякого ефекту, тому тут майже десять метрів комунікацій нині замінюють на нові.


У багатоквартирці регулярно виникали проблеми з поданням холодної води, розповідає головна інженерка «Нової якості» Катерина Папуша. Аварійні бригади управлінської компанії щоразу виїздили на заявки, але ефект від латання був тимчасовим. Адже згодом проривало на іншій ділянці трубопроводу.

– Наші останні обстеження показали, що вирішити ситуацію можна лише оновленням мереж. Бо старі – звичайному ремонту вже не підлягають. Такі проблеми, на жаль, часто спіткають будинки, яким уже за 50-60 років, – пояснює Катерина Папуша.

Щоб швидко виконати роботи та не лишати мешканців надовго без водопостачання, в управлінській компанії об’єднали зусилля з працівниками КП «Черкасиводоканал». Адже це значний обсяг робіт, для якого було необхідно майже повністю зняти підлогу першого поверху. Тому й працювати потрібно було в кілька рук та за допомогою техніки, додає інженерка.

– Ми спільно з Водоканалом розкопали землю біля колодязя та в будинку й дістали старі мережі, які пролягали на глибині двох метрів. І тепер замінюємо їх на сучасні, – каже Катерина Павлівна.

ЧИТАЙТЕ: Покрівля, комунікації та вікна. Скільки ваших заявок «Нова якість» виконала у вересні?

В управлінській компанії сподіваються, що після оновлення комунікацій проблем із водою в будинку не виникатиме.