loading

Із понад сотнею заявок від мешканців щодоби впоруються в «Новій якості». Однак є певні види робіт, за які працівники управителя не можуть узятися, коли температура повітря «падає» нижче нуля.

Які роботи «чекають» теплої погоди та чому так відбувається – пояснюють в управлінській компанії.

ПОКРІВЕЛЬНІ

Для того, аби залатати дах чи відремонтувати парапети тощо, потрібна плюсова температура, адже в мінус нагріти й належно укласти покрівельний матеріал неможливо. Так само як і зацементувати та покрити металом парапети.

ЛАТАННЯ МІЖПАНЕЛЬНИХ ШВІВ

Такі роботи теж вимагають температури вище нуля, бо ж нанесена суміш у щілинах між панелями має застигати поступово, аби не виникало мікротріщин.

НОВІ ПАРКАНЧИКИ, ЛАВИ, УРНИ

Це – весняно-літні роботи, до яких у компанії беруться за першого тепла та за умови відсутності опадів. До того ж для виконання цих заявок важливий достатній рівень проплат у будинку.

ВХОДИ В ПІД’ЇЗДИ/ПІДВАЛИ

Бетонування сходів та ремонт піддашків відбувається за плюсової температури, адже в мороз втрачається в’язкість і міцність цементної суміші. Аналогічна ситуація й із накриттями та стінами в підвальні приміщення.

РЕМОНТ ДИТОБЛАДНАННЯ

Більшість таких заявок у «Новій якості» виконують із весни й до кінця осені. Усе – тому, що часто інвентар потребує не лише лагодження, а й фарбування, для якого необхідна плюсова температура.

ЧИТАЙТЕ: Неприємний запах у квартирі, або чому необхідна прочистка вентиляційної системи?

В управлінській компанії зауважують: якщо ви чи ваші сусіди вже лишили заявку на подібні роботи взимку – дублювати її не потрібно. Працівники відразу внесли її в графік на весняно-літній період.