loading

30-40 хвилин – це максимальний час, за який приїздить бригада «Нової якості» на аварійні виклики містян. Нині в управлінській компанії чотири такі бригади. За добу вони виїжджають на 10-20 викликів. Про це в ефірі програми «Актуальна розмова», що на телеканалі «ВІККА» розповіли засновник групи управлінських компаній «Нова якість» Андрій Бортник та головна інженерка Катерина Папуша.

Відповідно до нормативів, відреагувати на аварійну заявку необхідно протягом години. У «Новій якості» на виклики містян приїздять значно швидше.

– Аварійні заявки виконуються позачергово, незалежно від того, чи є на рахунку будинку кошти. Тобто запит надійшов, і він для нас – у пріоритеті, – говорить Андрій Бортник. – Аварійна служба локалізує ситуацію й передає заявку на ремонт, який теж намагаємося виконати впродовж доби. Ми не чекаємо, як раніше, коли ремонтувати починали з понеділка. У нас є цілодобова ремонтна бригада, яка оперативно приступає до відновлення мереж.

У «Новій якості» зауважують, що всі дзвінки, які надходять до кол-центру з повідомленням про аварійні ситуації, фіксують. До того ж на кожній аварійній машині є GPS-трекер. Тобто, зазначає Андрій Бортник, виконання таких звернень та пересування бригади можна відстежити до хвилини та перевірити.

Катерина Папуша додає: кожного дня аварійні виклики можуть бути різними. Чи не найбільше надходить заявок на забиття каналізаційних мереж.

– При прочищенні чого тільки не знаходимо в каналізації. Наприклад, у будинку по вулиці Сумгаїтській був випадок, коли витягли… тюль. Як вона туди потрапила? – дивується головна інженерка. – Часто каналізація забивається фруктами та овочами з консервації. Знаходили й цемент. А це все не повинно там бути.

На другому місці з аварійних викликів Катерина Папуша називає підтоплення через байдужість самих мешканців. Це ті випадки, коли сантехніки не можуть потрапити до мереж загального користування, бо ті «зашиті» в стіну керамічною плиткою чи іншим оздоблювальним матеріалом, а власники житла ще й відмовляються надати доступ.

Усе це, кажуть в управлінській компанії, додає роботи аварійним бригадам.

ЧИТАЙТЕ: «Коли знаєш свій бізнес досконало – маєш більше можливостей», – Андрій Бортник в ефірі «Вичерпно»