loading

Робимо прибудинкові території ще затишнішими та комфортнішими. Цього разу – за допомогою сучасних металевих урн. Цьогоріч наші працівники установлювали у дворах дерев’яні смітники. А тепер – приступили й до монтування нового типу урн.

У компанії розповідають: улітку й восени облаштовували на прибудинкових територіях як круглі, так і квадратні дерев’яні урни. Однак знаходилися  недобросовісні містяни, які викрадали зйомну серединку зі смітників, аби здати на металобрухт та заробити на цьому.

– Уже тричі таке траплялося й біля будинку на Прикордонника Лазаренка, 24. Мешканці неодноразово скаржилися на псування нових урн. Із них просто витягували металеву вкладку, щоб підзаробити. Це приносило значні незручності як мешканцям, так і двірникам, які прибирають біля багатоквартирки. Тож зараз ми встановили тут дві металеві урни, які стануть надійнішими та зручнішими в користуванні для людей, – розповідає заступниця директора управлінської компанії «Нова якість» Алла Букіна.

Нові смітники почали виготовляти кілька місяців тому, а нині вони вже з’являються на прибудинкових територіях у місті. В управлінській компанії кажуть: урни мають класичний та водночас сучасний вигляд. Перевагою є й зручність у використанні як для мешканців, так і для двірників, адже смітники не мають кришок та перевертаються для очищення. До того ж працівники надійно фіксують їх бетонуванням, а додаткового матеріалу всередині, який би можна було викрасти, немає. Тому ці урни не лише функціональніші, але й у рази надійніші.

Нині управлінець установлює смітники двох кольорів, додає Алла Іванівна. Коричневого – до комплекту поруч із лавами, та асфальтного – біля під’їздів, на доріжках чи в інших місцях у дворі за бажанням мешканців.

До слова, на металеві урни в компанію вже надійшли перші заявки. Тож якщо ви хочете бачити такі ж біля свого будинку, варто написати в месенджер управлінця або зателефонувати в кол-центр: 56-01-01 та 59-01-01.

У «Новій якості» наголошують: якщо мешканці лишають заявку на смітники біля своїх під’їздів, то мають додатково ще й зібрати підписи більшості співвласників. Адже часто виникає проблема, коли одні мешканці багатоквартирки – за встановлення урн, а інші – категорично проти. Тому для уникнення конфлікту та злагодженої роботи потрібна згода 51 % співвласників будинку.

Додамо, цьогоріч бригади управлінця вже встановили близько 90 нових смітників у черкаських дворах.

ЧИТАЙТЕ: У черкаських дворах продовжують установлювати нові урни