loading

Замість пластикових відер чи занедбаних старих смітників – сучасні дерев’яні урни. Саме такі вже кілька місяців виготовляють та установлюють працівники управлінської компанії на прибудинкових територіях черкаських багатоквартирок.

Попередній
Далі

Біля будинку на Сумгаїтській, 28 «Нова якість» поставила огорожу та лави. Однак сміття люди були змушені вкидати до старих пластикових відер, які стояли біля лав. Майстриня по роботі з населенням Ірина Габур зауважує, що біля цієї багатоповерхівки – затишний двір. Але старі відра зовсім не додавали йому окраси. Їх поставили самі мешканці, щоб було куди вкинути сміття. 

– Біля нашого під’їзду також стояло аналогічне відро. Комусь із людей воно було непотрібним, от воно й слугувало для всіх урною, – каже мешканка Світлана Коваленко.

Дівчина додає, що нинішні смітники від «Нової якості» їй подобаються. І дякує за це управлінській компанії. 

– Я не можу сказати про всю роботу «Нової якості», наприклад, щодо заміни комунікацій загалом, але з того, що зараз бачу – я задоволена! – говорить Світлана.

Схожі смітники поступово з’являтимуться й біля інших багатоквартирок, які обслуговує управлінська компанія. Нагадаємо, «Нова якість» виготовляє їх власними силами та пропонує мешканцям два види урн: квадратні та круглі (перші розраховані до 20 кг, другі – до 10 кг). 

Нині бригади управлінця вже встановили близько 80 нових смітників. 

У «Новій якості» наголошують: якщо мешканці лишають заявку на смітники біля своїх під’їздів, то мають додатково ще й зібрати підписи більшості співвласників. Адже часто виникає проблема, коли одні мешканці багатоквартирки – за встановлення урн, а інші – категорично проти. Тому для уникнення конфлікту та злагодженої роботи потрібна згода 51 % співвласників будинку.

ЧИТАЙТЕ: У черкаських дворах з’являються нові урни від «Нової якості» – у компанії чекають на оцінку містян