loading

Багатоквартирки та прибудинкові території, які обслуговує управлінська компанія, стають усе більш затишними. Цього разу за допомогою нових та стильних урн. Їх у місті вже встановлено близько пів сотні, більшість із них – поблизу дитячих майданчиків. Це перша партія.

– Торік ми активно виконували заявки мешканців щодо встановлення нових лав. Нагадаю, їхній дизайн та проєктування наша компанія здійснювала власними силами. Лави людям дуже сподобалися, і зараз вони є практично біля кожного будинку, який перебуває на нашому обслуговуванні. Та відразу було зрозуміло, що поблизу цих лав й урни мають бути відповідного дизайну. Тому наші працівники взялися за розробку ще й нових смітників. Ураховували кілька позицій: щоб вони були естетичні, зручні в користуванні, і щоб двірник міг легко діставати з них накопичене сміття, – розповідає заступниця директора управлінської компанії «Нова якість» Ольга Протасенко. – Із командою зупинилися на двох варіантах смітників: квадратні та круглі. Загалом я вдячна нашим працівникам, що вони змогли реалізувати задум, і ми налагодили власне виробництво смітників.

Цього літа нові урни вже почали встановлювати на прибудинкових територіях. Квадратні – більші (розраховані до 20 кг), круглі – менші (до 10 кг).

Першу партію стильних смітників працівники компанії передусім монтують поблизу лав на дитячих майданчиках та у дворах, де урн взагалі не було чи їх замінювало старе відро.

– Також ставимо й біля під’їздів. Але тут завжди просимо в мешканців зібрати підписи. Оскільки як раніше з лавами, так і зараз з урнами – зіштовхнулися з проблемою. Співвласники перших поверхів нарікають, що під під’їздами може збиратися молодь і створювати шум. Тому самої заявки на урну недостатньо, нам потрібно надати ще й підписи з під’їзду в кількості 51 відсотка, – зазначає Ольга Протасенко.

Окрім того, в управлінській компанії просять мешканців не викидати до урн пакети з побутовим сміттям, а доносити непотріб до контейнерів ТПВ.

– На жаль, неодноразово таке трапляється, коли люди виходять із дому з пакетом твердих побутових відходів і викидають його у дворову урну. Таке вже траплялося навіть із новими смітниками, хоча до контейнера ТПВ необхідно було пройти лише кілька метрів. Тому прошу людей не робити так, – каже Ольга Протасенко.

Водночас у «Новій якості» зауважують, що  чекають на оцінку для урн від мешканців та двірників, щоб врахувати зауваження під час виготовлення в наступних партіях. 

ЧИТАЙТЕ: «Вода стікала до підлоги», – завдяки автовишці «Нова якість» ремонтує парапети будинків