loading

Сильний вітер, антени на покрівлі та неякісний монтаж гребеня даху. Усі ці речі пов’язані зі зруйнованим шифером та, як наслідок, – затопленими верхніми поверхами в будинку.

Працівники управлінської компанії пояснюють: окрім опадів та поривів вітру, псують шиферний матеріал й установлені мешканцями антени. Адже невелика діра від прикрученої конструкції з часом у рази збільшується від її коливання вітром. І тоді наступним «етапом» стає затоплення під час найменшого дощу.

– Та не лише антени, вмонтовані в шифер, несуть біду для мешканців. А й ті, які прилаштовані на димарях. Бо це не лише недотримання будівельних норм, а й часта причина пошкодження бовдурів, – пояснює працівник «Нової якості» Юрій Петренко. – Окрім того, нерідко бачимо ще й іншу ситуацію, коли при зведенні багатоквартирки на даху неякісно змонтували «коньок». І тоді в проміжки між ним та шифером надалі потрапляє волога в оселі містян.

Минулого тижня таку ж проблему бригада управлінця виявила в триповерхівці за адресою Надпільна, 265. Там робітники вже запінили просвіти та прилаштували кілька шиферин, які змістилися вітром.

А на Шевченка, 244 ситуація з дахом була гіршою, кажуть в управлінській компанії. Через дірявий шифер та зруйнований гребінь квартири значно затоплювало. Нині ж працівники там оновили три «коньки» та шиферину, а також місцями відремонтували дах.

– «Скажіть ваші імена, подякуємо через кол-центр», – ми часто з хлопцями чуємо такі слова від мешканців після завершення робіт. Нам приємно та й водночас незручно, коли ще не встигаємо спуститися з даху, а вже люди дякують, – додає Юрій Петренко.

ЧИТАЙТЕ: Оновити піддашки, полагодити світло чи усунути аварію на мережах. ТОП-заявок липня

У «Новій якості» повідомляють: із початку року в майже півтора десятка будинків міста вдалося відремонтувати шиферну покрівлю.