loading

Із відремонтованими піддашками, новими відливами та рельєфними стінами при вході. Такими віднедавна мешканці бачать ґанки в будинку по Толстого, 25. До цього ж тут, як і в багатьох інших черкаських багатоквартирках, десятками років не ремонтувалися входи до під’їздів.

Ще кілька тижнів тому біля шести ґанків у цьому будинку осипалася не лише фарба, а й штукатурка, розповідають маляри «Нової якості». На деяких піддашках покрівля навіть протікала, а місцями зіржавіли й прогнили відливи.

В управлінській компанії уточнюють: минулоріч цю адресу внесли до плану робіт. І завдяки тому, що мешканці погасили значну заборгованість та почали справно сплачувати за послугу, у «Новій якості» цьогоріч змогли взятися до виконання заявки.

– Ґанки до кожного з під’їздів були в жахливому стані. Тому ремонту потребували всі шість входів. До того ж наші покрівельники та маляри працювали командою біля кожного з них одночасно. Адже намагалися зробити так, аби між мешканцями не виникло конфліктів через терміни робіт чи упереджене ставлення до якогось із під’їздів, – пояснює заступниця директора «Нової якості» Ольга Протасенко.

Нині всі входи – із пофарбованими піддашками, опорами та декоративною штукатуркою на стінах. А на кількох ґанках бригада управлінця відремонтувала покрівлю та встановила нові відливи. Тож тепер опади мешканцям не страшні.

Нещодавно подібні роботи виконали й на Смілянській, 82. Там ремонту потребувала сходова частина біля третього під’їзду. За словами мешканців, вони були настільки розбитими, що несли загрозу перечепитися та навіть упасти. Нині заходити в будинок – безпечно.

У «Новій якості» зазначають: у літній період максимально зосереджують увагу на заявках, які стосуються робіт на вулиці. Утім нагадують: часто неможливо виконати звернення через значну заборгованість на рахунку багатоквартирки. Адже від наявності коштів напряму залежить придбання ремонтного матеріалу для потреб конкретного будинку.

ЧИТАЙТЕ: Облагородження дворів, сантехнічні роботи та ремонт на електромережах. Підбиваємо підсумки червня