loading

Він може на милицях піднятися сходами хоч і на 10 поверх, але зупиняли щоразу кілька сходинок – на першому. Ця історія про чоловіка, який мешкає в будинку за адресою Яцика, 8/1. Володимир може пересуватися лише в колісному кріслі або ж за допомогою милиць. І донедавна те, що більшість людей робить щодня, для нього було випробуванням.

Дійти від квартири до дверей на вулицю мешканець не міг без труднощів. Усе – через кілька зависоких східців, які розташовані в коридорі на першому поверсі. Вони щодня наражали чоловіка на небезпеку.

– Я пішки можу вийти хоч і на десятий поверх, бо завжди на сходах є перила. Але на першому поверсі в коридорі нашого під’їзду біля чотирьох сходинок немає жодної опори. Через це на них я вже двічі падав! На щастя, «приземлявся» на руки, – згадує Володимир.

Каже: не один раз бачив, як цими сходами спотикалися та мало не падали й інші мешканці. Тоді ж остаточно вирішив подати заявку на встановлення поручня, бо ж східці додають незручностей усім.

ЧИТАЙТЕ: Затоплення квартир та місць загального користування. В яких випадках причина не в покрівлі?

Минулого тижня бригада «Нової якості» вже впоралася з цим зверненням. Працівники додають: під час монтування – радилися з паном Володимиром, аби зафіксувати поручень на максимально комфортній висоті. Окрім того, обов’язково зважали на те, щоб опора не заважала відчиняти двері в сусідній квартирі.