loading

Поруйновані та занехаяні. Донедавна таке перше враження складали піддашки в будинку по Г. Сагайдачного, 235. Тут входи біля чотирьох під’їздів багатоквартирки майже не ремонтувалися десятиліттями. Частково зіржавіли опори, облущилася фарба біля дверей, а піддашок протікав під час найменших опадів.

Аби оновити вхід біля кожного під’їзду, маляри управлінської компанії працювали близько півтора тижня.

  • Зробили нову стяжку та пофарбували піддашки
  • Зацементували деякі ділянки стін і місцями підлогу при вході
  • Покрили фарбою опори та стіни біля дверей

– Ми завжди стараємося комплексно взятися за ремонт входу. Не тільки оновлюємо піддашок чи фарбуємо опори, а й дивимося, чи потребує весь ґанок бетонування, чи треба приварити конструкції. І тоді за потреби на підмогу приїждають інші бригади, аби повноцінно навести лад біля під’їзду, – говорить маляр «Нової якості» Сергій Шапарєв. – До речі, радимося й із мешканцями щодо робіт. Наприклад, на Сагайдачного люди вирішили, що фарбувати двері не потрібно. Адже в одному під’їзді вони красиво розмальовані, а в решті – фарба поки в оптимальному стані.

Маляри кажуть: працюють дуже ретельно, а фарбують – смужка за смужкою, аби було естетично. І жартома говорять: головне в цій справі – не спішити, а то «встигнеш» із поганим результатом.

– У процесі роботи люди часто питають наші імена, а потім щодня вітаються та відгукуються про працю хорошим словом. Чесно, це дуже мотивує, – розповідає малярка управлінської компанії Ольга Омельницька.

У «Новій якості» пояснюють: відремонтувати вхід до кожного під’їзду в будинку на Сагайдачного дозволив достатній рівень проплат. Тому нагадуємо: нині до поточних робіт управлінець переходить за умови відсутності боргів на рахунку багатоквартирки.

ЧИТАЙТЕ: Через відсутність палива. У черкаських дворах додатково прибирають траву ручними косами