loading

Для батальйону Черкаської тероборони передали ще 11 машин, які були придбані коштом засновників управлінської компанії. Усі автівки пройшли технічне обслуговування та вже поїхали виконувати бойові завдання.

Загалом 20 машин для військових придбали з ініціативи засновника групи компаній «Нова якість» Андрія Бортника.

– Військові – визначають потреби, мої колеги-волонтери – шукають та приганяють автівки, ми – фінансуємо. Система проста. Далі вже керівництво тероборони вирішує, де і які завдання виконуватиме цей транспорт. Моя ж місія – забезпечення батальйону. Бо я знаю, настільки це стратегічно важливо й для оборони, і для порятунку життів, – говорить Андрій Бортник.

Попередні вісім автівок купували у Фінляндії. Ці 11 – збирали по всій Польщі Тетяна Іванюк разом із напарницею. За десять днів вони проїхали понад 5000 кілометрів. Коли в Тані запитують, на якій вона їхала, відповідає коротко: «На усіх». Бо ж дівчата оглядали та тестили кожен автомобіль самостійно.

За словами керівника Черкаської ОВА Ігоря Табурця, у жодній з областей він не бачив, щоб волонтери так потужно допомагали своїм громадам.

– Я гордий від того, що в нас є такі люди, які потужно допомагають. І від себе, і від військового колективу – дякую. Сподіваюся, ми дійдемо до того, що будемо незабаром вручати бронеавтомобілі, потрібні снайперські установки, якими наші – будуть правильно нищити москалів, – сказав Ігор Табурець та додав: – Бажаю, щоб менше наша техніка ламалася й ефективно використовувалася за призначенням, аби давати гідну відсіч ворогу.

ЧИТАЙТЕ: Ще 11 автівок придбали для ЗСУ засновники «НОВОЇ ЯКОСТІ» (ФОТО)

Додамо, придбання автівок для ЗСУ – лише один із напрямів допомоги фронту, який реалізовують силами компанії «Нова якість». Про решту – тільки після перемоги, кажуть засновники компанії.