loading

У Черкасах із 24 жовтня розпочинається опалювальний сезон. Таке рішення кілька днів тому ухвалив виконавчий комітет Черкаської міської ради. Уже з понеділка тепло буде поступово з’являтися в оселях містян.

В управлінській компанії наголошують: процес запуску опалення – «справа не одного дня». Тож подати його відразу в усі будинки – неможливо. Закликаємо набратися терпіння та не завантажувати лінії кол-центру типовими дзвінками про відсутність тепла. Поки що з питань опалення просимо телефонувати лише в АВАРІЙНИХ випадках.

У разі заповітрення системи, пояснюють у «Новій якості», зверніться до своїх сусідів на верхніх поверхах для її розповітрення. Бо ж найчастіше в них є можливість та доступ це зробити. У компанії ж акцентують, що такого роду звернення прийматимуть лише після ПОВНОГО подання тепла в усі багатоквартирки (орієнтовно – за кілька тижнів).

ВАЖЛИВО! Надалі поточні та аварійні заявки щодо системи опалення фіксуватиме лише кол-центр управлінської компанії. Окрім того, із рештою термінових звернень теж радимо телефонувати, а не писати на месенджер/вайбер/інстаграм тощо. Адже це пришвидшить їхнє виконання.

ЧИТАЙТЕ: Доступність – це не лише про пандус. Або як звичайний поручень відчиняє двері на вулицю?

Нагадуємо: через надскладну ситуацію в країні та постійні обстріли критичної інфраструктури Кабінет Міністрів України закликав ЗАОЩАДЛИВО використовувати ресурси для опалення. Тому, імовірно, температурний мінімум у квартирах цієї зими становитиме 16 ºC, а середній – 18 ºC. Просимо поставитися до цього з розумінням.