loading

Розчищені від снігу доріжки у дворах, тротуари й проїзди. Сьогодні з другої години ночі снігоприбиральна техніка «Нової якості» виїхала на прибудинкові території багатоквартирок, які обслуговує.

За прогнозом середина тижня в Черкасах мала розпочатися снігопадом. В управлінській компанії стверджують: були готові.

 

На маршрутах працювало 13 одиниць техніки. Аби мешканці могли з самого ранку потрапити на роботу або по інших справах – наші працівники почали роботу ще з ночі. Чистили від снігу не лише двори біля будинків, а й тротуари, проїзди, доріжки біля зупинок, щоб люди могли комфортно дібратися в необхідні місця.

–  Минулого року ми закупили десять невеликих тракторів із відвалами для очищення вузьких проходів та піскосолерозкидачами. Завдяки їхній роботі можемо рятувати засніжені доріжки у дворах та біля зупинок. В арсеналі маємо ще десяток великих тракторів. Тож на широкі площі заїжджаємо саме ними, – зазначає засновник групи управлінських компаній Андрій Бортник.

За його словами, працівники мають прописані маршрути по мікрорайонах. Кожен трактор обов’язково чистить двори будинків, які знаходяться під управлінням «Нової якості». Аби об’їхати всі, потрібно приблизно шість-вісім годин часу.

У компанії кажуть: станом на 11:00 доріжки на прибудинковій території всіх багатоквартирок, які обслуговує компанія «Нова якість», були розчищені. Додамо, прибиранням приватного сектору та доріг у місті цьогоріч опікується комунальне підприємство ЧЕЛУАШ.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: