loading

Захищає стіни будинку від утворення тріщин, а оселі мешканців – від затікання. Це головні функції металевого обрамлення на парапетах, яке встановлюють працівники «Нової якості». Понад 50 метрів цього захисного покриття завершили монтувати на одному з під’їздів Різдвяної, 42.

Навіщо потрібне таке металеве обрамлення, пояснює заступниця директора управлінської компанії Ольга Протасенко.

– У багатьох будинках міста парапети не бачили ремонту ще з часів їхнього зведення. За цей період вони руйнувалися під впливом опадів. Адже дощова вода чи талий сніг просто стікали по стінах багатоквартирки. Унаслідок цього на фасаді виникали тріщини та відбувалося затікання вологи у квартири верхніх поверхів, – говорить Ольга Протасенко. 

Бригади управлінської компанії, які монтують покриття на парапетах, кажуть: іноді мешканці скаржаться, що після встановленого металу біля вікон скрапують залишки опадів. Однак не помічають, що накриті парапети убезпечують фасад багатоквартирки від постійних «струмочків» опадів та поступового руйнування стін.

У «Новій якості» додають: заявки на такі роботи не часто надходять від мешканців. Минулоріч працівники управлінця змонтували металеве покриття на парапетах у 14 будинках міста. 

ЧИТАЙТЕ: «Люди не вірили, що так може стати», – у будинку на Кобзарській, 5 осучаснили під’їзд