loading

Майже 3500 за місяць. Саме таку кількість звернень від мешканців отримали в кол-центрі «Нової якості» впродовж січня. Усі вони стосуються переліку послуг, які надає управлінська компанія.

У кол-центрі управлінця за місяць зафіксували 3486 заявок. Тож публікуємо рейтинг найпопулярніших звернень від черкасців.

2127  сантехнічні роботи. Близько 75 % таких заявок стосуються холоду у квартирі або ж низької температури гарячої води. Працівники компанії виїжджають для обстеження на сотні адрес. Та пояснюють: найчастіше проблеми з опаленням пов’язані саме з параметрами теплоносія. А це залежить лише від теплопостачальної організації, з якою в кожного мешканця укладено договір. Більше про це читайте тут: Або достойне тепло, або перерахунок! Черкасці масово скаржаться на якість опалення (ВІДЕО)

670 – електромонтажний напрямок. Зазвичай звернення від мешканців стосуються  відсутності світла або ж заміни ламп, світильників у під’їздах.

318 –  роботи на прибудинкових територіях. У січні містяни лишали заявки на очищення доріжок від снігу, обрізку дерев, установлення лав, урн та інших робіт у дворах.

184 – столярний напрямок. Звернення пов’язані з ремонтом вікон і дверей. На них у компанії реагують максимально швидко, особливо взимку. Усе –  аби не напускати холод у будинок ззовні.

187 – інші заявки: проблеми з дахом, ремонти в під’їздах, фарбування газових труб тощо.

– Майже 2900 заявок за січень – виконані. Решта – не аварійні та пов’язані з поточними ремонтами, – уже внесені до графіку та постійно на контролі в наших майстрів по роботі з населенням, – пояснює керівниця кол-центру управлінської компанії Оксана Зінченко. – До речі, є й понад пів сотні звернень, які скасували самі мешканці. Бо іноді вимкнення світла на 15 хвилин чи нетривале зникнення води – не пов’язані з аваріями на мережах.

У кол-центрі «Нової якості» приймають заявки цілодобово. Тому працівники додають: про будь-яку проблему в багатоквартирці мешканці можуть повідомити навіть у вихідні чи вночі за номерами: 56-01-01 та 59-01-01.

ЧИТАЙТЕ: Обрізання дерев узимку. За яких умов працюють бригади «Нової якості» та чи безпечно це? (ВІДЕО)