loading

Понад пів тижня без холодного водопостачання залишалися 14 квартир у будинку на 30 років Перемоги, 38. Усе – через закритий кран у підвалі багатоквартирки, який виявили працівники «Нової якості» після дзвінка однієї з мешканок.

У компанії пояснюють: імовірно, хтось зі співвласників просто забув повернути кран після ремонту на мережах. І звичайна «халатність» призвела до відсутності води в понад десятку осель.

– Чотири дні в нас не було холодної води. І вже тоді я вирішила подзвонити до кол-центру, аби вирішити ситуацію. І справді не очікувала на таку оперативність. Прийшов сантехнік, і тепер ми з водою!» – ділиться одна з мешканок будинку Любов Крамар.

У компанії просять містян турбуватися про власну багатоквартирку, адже це спільне майно мешканців. Бо ж у рази легше не забути повернути кран чи вчасно зачинити вікно в під’їзді під час негоди. Аніж потім подавати заявки та лишати десяток квартир без води, а під’їзд – без скла на вікнах.

«Уклін вашим малярам», «світло вже в коридорі горить», «ваші хлопці справилися на п’ятірку»…Про співпрацю з управлінцем говорять самі черкасці. Підготували для вас новий випуск «нам дякують»

«Я вчора зайшла у свій під’їзд і не впізнала його! Дуже вдячні вашим дівчатам, низький їм уклін. Спасибі вам!»

«Хотів би вам подякувати за оперативну роботу. Спасибі, світло вже в коридорі горить!»

«Попросили мешканці висловити вдячність! Нам учора встановлювали поштові скриньки, дякуємо за гарну роботу та організацію. Дуже швидко й якісно все поставили, роздали ключі, і ми всі задоволені!»

«Хотів відгук залишити про проведену роботу. У нас таблички на під’їзди встановили, на які я робив заявку. Нас усе влаштувало, молодці, ми вдячні – справилися на п’ятірку!»

Просимо й вас розповісти про власний досвід співпраці з «Новою якістю». Тож телефонуйте до нашого кол-центру: 56-01-01, 59-01-01 та на мобільні номери. А ще просимо лишити відгук про роботу управлінця на нашому профілі у фейсбуці. Та не забудьте оцінити нас у гуглі.

ЧИТАЙТЕ: З якими заявками містяни телефонують до «Нової якості»? ТОП-5 напрямків січня