loading

Найменші опади тут стікали просто по фасаду, місцями з нього почала відпадати плитка. У будинку на Тараскова, 16 за десятки років відливи на підвіконнях під’їздів не лише вкрилися іржею, а й навіть прогнили. Пришвидшили цей процес часті опади й зміни температур.

У компанії розповідають: відливи були в настільки зношеному стані, що при будь-якому дощеві чи снігові вода просто стікала «струмочками» по стінах багатоквартирки та руйнувала їх. Адже метал був не лише зіржавілим, а й вкрився дірами. До того ж постійне скрапування почало псувати навіть наддашок. 

 Мешканці цього будинку просили оновити відливи на двох поверхах. Та після обстеження ми виявили, що ремонтувати тут потрібно всі вісім, – пояснює заступниця директора управлінської компанії Алла Букіна. – Якби ми зараз не виконали ці роботи, то з кожними наступними опадами фасад і вхід у під’їзд все більше б псувалися від затікання. А незабаром весна, і дощі почастішають.

Кілька днів тому бригада «Нової якості» за допомогою автовишки замінила метал на підвіконнях біля восьми поверхів під’їзду.

На Сумгаїтській, 28 виникла схожа ситуація. У цій багатоквартирці корозія також «роз’їла» відливи. Тому за заявкою співвласників минулого тижня працівники управлінця оновили метал на трьох під’їздах дев’ятиповерхівки.

У «Новій якості» додають: такі роботи можливі тільки за сприятливої погоди. Тому, якщо вашу заявку поки не виконали, радять – почекати.

Нагадуємо: оперативне виконання заявок від мешканців напряму залежить від рівня сплати за послугу з управління будинком.

ЧИТАЙТЕ: Майже місяць – без газу. Як мешканці гальмують процес відновлення постачання?