loading

Містяни неодноразово цікавилися, чи можна під час війни скористатися послугою з вивезення негабариту в місті та як правильно це зробити. Тому відповідаємо на три головні запитання.

Чи можуть черкасці виносити негабарит у період війни?

Однозначно, так. Як і до 24 лютого, компанія «Нова якість «Благоустрій» продовжує вивозити великогабаритні та ремонтні відходи в місті. У приватному секторі їх забирають у день вивезення ТПВ від ваших дворів. Мешканці багатоквартирок можуть лишати сміття на найближчому майданчику для негабариту в переддень вивезення. Нагадуємо: таких у місті – 240. З адресами та графіком можна ознайомитися тут https://nova-yakist.ua/landscaping/

Чому немає контейнерів, куди складувати сміття?

Після відновлення послуги в листопаді 2021 року компанія не встановлювала їх із двох причин. Перша: на прохання мешканців, аби не накопичувати відходи там, де люди перестали їх зносити. Друга: аби проаналізувати потребу в такому бакові. Однак без ящиків великогабарит містяни можуть скласти поруч із контейнерним майданчиком для ТПВ, як і було затверджено в договорі з містом.

Чому черкасцям приходять платіжки?

Попри війну, «Нова якість» разом з іншими комунальними службами надає послуги, які підтримують інфраструктуру міста. Серед них – і вивезення негабариту. До того ж розрахунок за послугу – це внесок кожного в перемогу України. Адже підприємство справно сплачує податки, які йдуть, зокрема, на допомогу ЗСУ. Окрім цього, ще частина техніки та людей працюють для підтримки тероборони.

ЧИТАЙТЕ: Як управлінська компанія працює в період війни? Інформуємо в цифрах