loading

У Черкасах, як і по всій Україні, є чимало містян, які через війну тимчасово виїхали на Західну Україну чи закордон. Тому нині отримуємо багато запитань про те, як можна не сплачувати за вивезення великогабаритних та ремонтних відходів, якщо людина поки що не проживає в місті? Як це вирішити – пояснюємо далі.

Компанії «Нова якість «Благоустрій» невідомо, чи лишаєтеся ви в Черкасах, чи – поїхали. Тому аби ми змогли призупинити нарахування за вивезення негабариту на тимчасово відсутніх мешканців, варто повідомити про це наш абонентський відділ.

Як це можна зробити? Просто надішліть на вайбер компанії документ, який засвідчить, що нині ви мешкаєте за іншою адресою. Він може бути як сканованим, так й у вигляді світлини.

Нагадуємо номер вайбера: (050) 291-51-51.

Окрім того, функція з перерахунку послуги доступна не лише для внутрішньопереселених осіб чи біженців. Якщо ви вирішили змінити місце проживання, необхідно надати відповідні документи, і ми перерахуємо вартість послуги. Це може бути довідка з роботи, довідка з фактичного місця проживання тощо. Її так само достатньо надіслати нам на вайбер у робочий час (08:00-17:00). 

Бережіть себе та близьких.

ЧИТАЙТЕ: Вивіз негабариту в період війни. Як працює послуга нині?