loading

Частково зруйновані негодою димовентканали мало не призвели до потрапляння опадів у квартири мешканців. Через значні пориви вітру в будинку за адресою Гоголя, 383 нещодавно зірвало «флюгарки» на кількох вентиляційних шахтах.

Реагувати потрібно було швидко, кажуть в управлінській компанії. Адже без накриття навіть через найменші опади в помешкання потрапляла б волога. Днями працівники «Нової якості» обстежили вентиляційні системи та виявили ще одну проблему. На деяких каналах була зруйнована частина цегляних стінок.

Нині бригади управлінця вже замінили зіпсовану цеглу, а накриття повністю оновили. Наразі мешканці цієї п’ятиповерхівки можуть не турбуватися під час опадів.

Окрім того, коли конструкції димовентканалів падали, то частково пошкодили покрівлю багатоквартирки. Тому в «Новій якості» додають, що незабаром ці місця також відновлять.

– Найчастіше димовентиляційні канали ми ремонтуємо в п’ятиповерхівках. Але обов’язково враховуємо рівень проплат, бо без цього не маємо змоги закупити необхідне обладнання. Тому, коли ви подаєте заявки, враховуйте, чи відсутні борги у вашій багатоквартирці, – пояснює заступниця директора управлінської компанії Ольга Протасенко.

У «Новій якості» нагадують: поточні роботи виконують у тих будинках, де немає заборгованості, або ж коли вона становить не більше ніж два місяці.

ЧИТАЙТЕ: Підсумки тижня. Які заявки в «Новій якості» виконують насамперед?