loading

Безліч квітників поблизу будинку – та ніякого огородження навколо них. Так роками було у дворі п’ятиповерхівки на М. Грушевського, 91. Замість паркану тут просто лежав старий бордюр.

Попередній
Далі

Минулоріч мешканці після завершення цих сезонних робіт подали заявку на нову огорожу. Дочекалися своєї черги на виконання робіт уже минулого тижня. Сучасний паркан з’явився поблизу трьох під’їздів цієї багатоквартирки. Лише за три дні працівники змонтували тут – 85 погонних метрів.

Цьогоріч у компанії вже встановили понад шість кілометрів огорожі у дворах черкаських будинків. Ці роботи триватимуть, поки дозволятимуть погодні умови.

Фахівці бригади з монтування парканів розповідають: якщо ж улітку матеріал застигає за добу, то нині через холод цей процес затягується до кількох днів. Тому після встановлення огорожі на території багатоквартирки просять мешканців обережно поводитися з нею: не схилятися, не опирати предмети чи техніку, адже потрібен час, аби зміцніла цементна суміш.

Майстриня по роботі з населенням Тетяна Цимбалюк додає, окрім змонтованого паркану, у будинку було виконано ще низку робіт.

– Минулого тижня на прибудинковій території ми знесли суху березу, навесні виконали планову обрізку дерев, а минулоріч – установили дві лави у дворі. Також ремонтували в багатоквартирці водостічні труби та жолоби. У планах для цієї п’ятиповерхівки –  наступний етап лагодження жолобів із частковою їхньою заміною. Ще плануємо поремонтувати покрівлю над деякими квартирами. Але закликаємо мешканців не накопичувати борги, адже через низький рівень проплат неможливо виконати значну кількість робіт, – пояснює майстриня.

У компанії додають: восени через погодні умови працівники все активніше переходять до внутрішніх робіт у багатоквартирках. Однак, поки дозволяє погода, завершують ставити огорожу, лави, урни на прибудинкових територіях. Тож співвласники, які лишили звернення нещодавно, не одразу побачать ці елементи благоустрою, адже на такі роботи утворилася значна черга. І вже незабаром, зауважує управлінець, за заявками мешканців формуватимуть новий перелік будинків на монтування огорожі наступного сезону.

ЧИТАЙТЕ: «Відпочиваємо на них, як королеви», – на Смілянській, 119 радіють новим лавам