loading

Активно заповнюють системи теплоносієм, аби багатоквартирки вчасно увійшли в опалювальний сезон. Ці роботи управлінська компанія «Нова якість» разом із теплопостачальними організаціями розпочала ще 13 вересня. Станом на кінець тижня вже з теплоносієм близько 80 будинків міста.

Про це інформує головна інженерка компанії Катерина Папуша.

Коли в систему запускають теплоносій,  дуже важливо, аби у квартирах мешканців були завершені всі ремонтні роботи, які передбачають втручання в мережі. У нас уже було чотири випадки, коли наші фахівці починають заповнювати систему, а потім хтось із мешканців телефонує до кол-центру та кричить, що в нього потоп, бо він зняв батареї, говорить Катерина Папуша. Ми неодноразово попереджали в соцмережах та на сайті про виконання цих робіт. Окрім того, за кілька днів розклеюємо оголошення на під’їздах про дату та час майбутніх робіт.

Головна інженерка наголошує, аби уникнути неприємних ситуацій, достатньо заздалегідь зателефонувати до компанії та повідомити про те, що в помешканні демонтовані радіатори чи інші ділянки мережі. У такій ситуації в  «Новій якості» підкоригують графік.

Нагадуємо, опалювальний сезон у Черкасах стартує в середині жовтня або раніше за умови, що середньодобова температура упродовж кількох днів опуститься нижче восьми градусів тепла. Рішення про це ухвалює міськвиконком. Аби, як слід, підготуватися до старту опалювального сезону, потрібно заповнити системи всіх понад 800 будинків, перевірити комунікації та їхні проблемні ділянки, щоб якомога легше увійти в опалювальний сезон.

Додамо, упродовж весняно-літнього сезону управлінська компанія усувала причини минулорічних поривів, замінювала аварійні ділянки мереж, аварійні крани та запірну арматуру. Окрім того, цьогоріч удалося промити систему опалення близько сотні будинків. У попередні два роки такі роботи виконали в понад пів тисячі багатоквартирок.