loading

«Хто б там що не казав, такого не було, коли був РЕУ-7…» «Так нам все гарно зробили…» «У нас дуже хороший двірник…» Близько 700 дзвінків щодень надходить до кол-центру управлінської компанії «Нова якість». Усе частіше – це слова подяки від мешканців за зміни в їхніх багатоквартирках та взаєморозуміння з управлінцем. 

«Я хочу подякувати в черговий раз компанії «Нова якість». У нас обпиляли дерева. Професійні у вас робітники».

«Хочу висловити подяку вашому сантехніку. У нас прорвало каналізацію. Він оперативно все вирішує, прибігає та відразу ліквідовує причину».

«Тут хлопці роблять ремонт. Такі хороші, хочемо винести подяку. Усе гарно зробили».

«У нас дуже хороший двірник. Він  щодень приходить, вирубує лід і все це посипає сіллю. Умнічка».

«Хочу подякувати за світло. Я робила заявочку, виконали оперативно».

«У нас встановили нові скриньки, дуже дякуємо. Ви гарно працюєте, ми задоволені роботою вашої компанії. Хто б там що не казав, такого не було, коли був РЕУ-7. Передайте вашому керівництву, нехай і надалі так працюють із мешканцями, ми будемо тільки за вас».

Керівниця кол-центру управлінської компанії «Нова якість» Оксана Зінченко розповідає: такі дзвінки стали щодень доброю традицією. Звісно, як і раніше, більшість людей телефонують, аби дізнатися інформацію про роботи у своєму будинку, лише 20% із них лишають заявки.

– Деякі мешканці залишають позитивні відгуки як про окремих працівників, так і компанію в цілому. Ми раді чути голос кожного з них. Приємно, коли люди не лише помічають роботу управлінця, а й цінують та діляться враженнями про неї, – каже Оксана Зінченко.

Такі дзвінки надходять кілька разів на день – зазначають у кол-центрі «Нової якості». Найчастіше містяни дякують за встановлення поштових скриньок, обрізку дерев, роботу майстрів, сантехніків, електриків і двірників.

– Ми дякуємо мешканцям за такі дзвінки. Іноді передаємо слова вдячності працівникам або ж прослуховуємо записи на нарадах. Із них народжується не лише хороший настрій, а й мотивація та натхнення працювати далі заради їхнього комфорту! – додає керівниця кол-центру.

До слова, деякі мешканці дзвонять до кол-центру «не за адресою» чи щоб нагрубити, просто «насипати» ненормативної лексики. Просимо бути взаємоввічливими та пам’ятати: на іншому кінці слухавки – такі ж люди, як і ви. Підвищений тон чи лайка не пришвидшать виконання робіт і не вирішать вашу проблему.

Зібрали для вас другу підбірку аудіозаписів із нової рубрики #нам_дякують. Якщо ви також хочете поставити оцінку управлінській компанії, зателефонуйте до нашого кол-центру: 56-01-01 (цілодобово). І ваш дзвінок обов’язково пролунає в наступних записах.

Пропонуємо прослухати другий фрагмент із нашої рубрики! 

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: