loading

Постійно забивається каналізація в будинку, а прочищення навіть спецмашинкою не діє. Із такою проблемою регулярно стикаються мешканці черкаських будинків. І найчастіше причиною цього стають «віджиті своє» комунікації, які й провокують переломи на мережах. У таких випадках доводиться лише замінювати каналізаційні випуски, пояснюють в управлінській компанії.

Цьогоріч на понад 30 адресах працівники «Нової якості» оновили старі чавунні труби на сучасні пластикові, зауважує головна інженерка компанії Катерина Папуша. Та додає, що це – «об’ємні» й не швидкі роботи, на які залучаються як сантехніки та бригади з розкопок, так і техніка.

– Затримка процесу буває через те, що доводиться чекати на дозволи від інших організацій, чиї комунікації пролягають неподалік. А інколи роботи значного обсягу проводимо спільно. Та часом «затягування» розкопок може бути й через мешканців, що не дають доступ до підвальних комірок, через які проходять старі труби, – пояснює Катерина Папуша.

ЧИТАЙТЕ: З акцентом на Перемогу: у «Новій якості» підбили підсумки минулого року

Фахівчиня нагадує, що нерідко під час проведення «земляних» робіт необхідне часткове або повне зняття асфальту. І якщо ремонт випусків триває близько кількох днів, то відновлення покриття – і до кількох місяців. Адже аби «не набити гуль» та не переробляти наново, треба дочекатися, поки «всядеться» грунт. І лише тоді підсипати щебень та асфальтувати. У компанії просять поставитися до цього з розумінням.