loading

Управлінська компанія «Нова якість» ще на тиждень продовжила збір фото від містян на конкурс кращої клумби. Він триватиме до 24 червня. Усе для того, щоб залучити ще більше учасників. 

Упродовж цього тижня нам уже надсилали світлини квітників. Та водночас мешканці говорили майстрам про те, що не встигли зробити фото чи що не всі квіти розквітли, і просили відтермінувати збір світлин. Зважаючи на такі запити, наш оргкомітет ухвалив рішення продовжити його до 24 червня включно. Тож запрошую всіх до участі, говорить заступниця керівника управлінської компанії Алла Букіна.

Вона нагадує, що квітковий конкурс «Новою якістю» було започатковано торік. Тоді переможці отримали сертифікати на садовий інвентар. Цього року подарунки теж будуть оригінальними та потрібними.

Ми вирішили дарувати те, що зробить клумби містян ще гарнішими. Це стильні кашпо, завдяки яким можна зробити ландшафтну ярусність із рослин та квітів, а також садові скульптури, каже Алла Букіна. До речі, нагадаю, що переможців традиційно будемо визначати всім містом за допомогою онлайн-голосування. Тому шанс матимуть усі. Поки що ж ми чекаємо на світлини.

Фото клумб можна надсилати на фейсбук «Нової якості», на вайбер чи передавати через майстрів по роботі з населенням.

ЧИТАЙТЕ: У Черкасах знову пропонують обрати кращу клумбу у дворах багатоквартирок