loading

Дві універсальні косарки та мотоблок для обробки газонів. Саме ці три одиниці техніки нещодавно придбала управлінська компанія. Усе – аби в майбутньому весняно-літньому сезоні пришвидшити процес покосу трави та облагородити зелені зони в черкаських дворах.

Для чого потрібна така техніка та який її функціонал  – розповідаємо далі.

У компанії пояснюють: універсальні косарки почнуть використовувати вже цієї осені. Адже вони дозволяють оперативно подрібнювати листя, яке постійно опадає з дерев на прибудинкових територіях. Навесні й улітку – цією технікою працівники зможуть у рази швидше косити траву у дворах, аніж вручну. Вона розвиває швидкість до 14 км/год.

– Завдяки таким косаркам опале листя після подрібнення може стати добривом, а не просто лежатиме купами на спеціальному майданчику. А в теплу пору року ця техніка дозволить набагато швидше справлятися з покосом трави у дворах. Адже в спеку мало хто хоче працювати, тож це часто уповільнювало роботу, і відбувалися затримки в графіку покосу. Тепер у наступному сезоні сподіваємося оперативніше справлятися з косінням на всіх прибудинкових територіях, – говорить засновник групи компаній «Нова якість» Андрій Бортник.

 

Нині в компанії тестують ще одну одиницю техніки – мотоблок для обробки газонів. Він дозволить навесні культивувати землю на газонах поблизу черкаських будинків. І вже придбали комплектувальні, кажуть у «Новій якості», щоб у теплу пору сіяти багаторічну низьку траву чи конюшину. Усе – аби облагородити зелені зони у дворах. До того ж такі сорти трави пригнічують різні бур’яни та навіть амброзію.

ЧИТАЙТЕ: Замість шести – три причіпи: для чого в «Новій якості» подрібнюють гілля?

– Якщо мешканці матимуть бажання засіяти газон біля своєї багатоквартирки – вони зможуть звернутися до нас. Ми допоможемо підготувати землю культиватором, обробити її та посіяти траву, – додає Андрій Бортник.