loading

Постійно поповнюємо свій автопарк та вдосконалюємо техніку, аби ще ефективніше працювати у дворах містян. Так ще два роки тому ми придбали сучасні подрібнювачі для гілок. І за цей час вони повністю себе виправдали: значно пришвидшили процес, зекономили час, технічні ресурси та кошти мешканців. 

Попередній
Далі

Нині в арсеналі «Нової якості» два трактори-подрібнювачі та один автономний, який працює від бензину. На прибудинкових територіях найчастіше бригади використовують якраз тракторні. До установки один працівник кидає гілля, воно відразу подрібнюється та конвеєром потрапляє до причепа. 

Якщо раніше доводилося робити чотири-шість ходок, то тепер на такі ж об’єми  деревини потрібно лише два-три. До того ж відпала потреба у виїзді на територію навантажувача. 

Тепер ми можемо значно прогресивніше та швидше працювати. Раніше гілки до причепа закидав навантажувач, але їх неможливо було нормально утрамбувати. Тож трактор віз не лише гілля, а й повітря. А ще бригаді доводилося чекати, поки техніка повернеться із зеленого господарства. Тобто робочий час витрачався неефективно, пригадує заступниця директора управлінської компанії Ольга Протасенко. – Вихід знайшли завдяки подрібнювачам і тепер постійно їх використовуємо.

Ольга Протасенко додає, що нині вдається охопити роботами в половину більше адрес. Якщо без подрібнювача забирали гілля від одного-двох будинків, то нині за такий же час бригади встигають попрацювати біля двох-чотирьох багатоквартирок. 

ЧИТАЙТЕ: Функціональна та надійна. Управлінець продовжує монтувати огорожу в черкаських дворах