loading

Управлінець цьогоріч запропонував нову соціальну ініціативу. Компанія транспортувала новорічні дерева протягом кількох тижнів після зимових свят до Черкаського зоопарку. На фініші проєкту «Ялинки – тваринкам» управлінець влаштував розіграш.

За цей час «Нова якість «Благоустрій» вивезла від майданчиків для негабариту на потреби тваринам 31 причіп ялинок і сосон. У зоопарку запевняють: максимально запаслися хвойними.

– Ми використовуємо їх як корм для тварин, також із них робимо добрива, які додаємо в раціон. Дерева також слугують декораціями й ароматизаторами. З усіх стовбурів та гілля, що не з’їли тварини, виготовляємо щепу. Вона слугує підстилкою для них, – говорить директор Черкаського зоопарку Євген Ван.

Він додає, що вдячний черкасцям, які приносили хвойні без пакувальних матеріалів, новорічних іграшок та скотчу. Це не нашкодило звірам та полегшило роботу працівникам. Адже розбирати ялинки з зайвими речами – ускладнює процес та додає зайвий час.

На завершення соціальної ініціативи управлінська компанія «Нова якість» оголосила конкурс на своїй сторінці у Фейсбук. Там розігрують 5 квитків у зоопарк за оригінальний коментар. Усі деталі – за посиланням. 

– Ми бували у зоопарку, поки співпрацювали з адміністрацією. Це місце узимку по-своєму атмосферне. Тому на завершення нашого соцпроєкту «Ялинки – тваринкам» вирішили розіграти кілька квитків серед наших підписників у соціальних мережах. Адже, по-перше, заклад вже відкритий для відвідувачів, а по-друге, цей квиточок може стати поштовхом провести кілька годин із рідними та друзями у класному місці, – говорить засновник групи управлінських крмпаній «Нова якість» Андрій Бортник.

Нагадаємо: управлінець вивозив дерева в межах соціального проєкту на замовлення Черкаського зоопарку власним коштом. Надалі решту ялинки з майданчиків має вивозити відповідальне підприємство КП «Черкаська служба чистоти».

Будьте в курсі останніх новин!
Наш Інстаграм: https://www.instagram.com/novayakist/
Оперативні новини в Телеграм: https://t.me/novayakist
Підписуйтеся на наш YouTube-канал: https://cutt.ly/kgtKab5