loading

387 будинків у місті – уже з теплоносієм. За кілька тижнів управлінець разом із теплопостачальними організаціями заповнили теплоносієм системи в понад 50 відсотків багатоквартирок, які знаходяться на обслуговуванні «Нової якості». Усе – аби підготувати будинки до нового опалювального сезону.

Про це розповідає головна інженерка управлінської компанії Катерина Папуша.

Під час запуску теплоносія, пояснює Катерина Папуша, найважливіше – аби у квартирах були наявні всі прилади опалення, а мешканці завершили всі ремонтні роботи на комунікаціях. До того ж під час заповнення системи містянам не обов’язково перебувати в багатоквартирці. 

– Ми постійно просимо співвласників звертати увагу на оголошення в під’їздах, аби бути готовими до запуску теплоносія. Адже неодноразово траплялося, що через відсутність радіаторів помешкання просто затоплювало. Тому закликаємо містян обов’язково повідомляти до кол-центру «Нової якості», якщо вони не встигають закінчити ремонт на мережах або ж у квартирі демонтовані прилади опалення, – пояснює фахівчиня.

У Черкасах старт опалення в міськвиконкомі прогнозують не раніше 18 жовтня за умови середньодобової температури нижче восьми градусів тепла. Для того щоб будинки вчасно увійшли в майбутній опалювальний сезон, управлінська компанія має заповнити системи теплоносієм у всіх понад 800 багатоквартирках, обстежити комунікації та відремонтувати аварійні ділянки.

ЧИТАЙТЕ: Готуємося до запуску опалювального сезону. 183 будинки міста – уже з теплоносієм

Загалом у період підготовки будинків до зими працівники «Нової якості» усували причини минулорічних аварій, ремонтували та замінювали проблемні частини мереж та утеплювали комунікації. Окрім того, у компанії цьогоріч промили системи опалення в понад ста багатоквартирках та вперше прочистили бойлери в майже чотирьох десятках будинків.