loading

«Тече зі стелі», «затоплює електромережі», «у квартирі сирість». Від цього часто страждають мешканці верхніх поверхів будинків, які мають проблеми з покрівлею. Цьогоріч управлінська компанія отримала чимало заявок на ремонт даху. Значна частина з них уже виконана, решта – у процесі.

Яку площу покрівлі вдалося відремонтувати цього сезону та за яких умов проводять роботи – пояснює заступниця директора управлінської компанії Алла Букіна.

Майже 5000 квадратних метрів покрівлі цьогоріч уже встигли полагодити на черкаських будинках. Десь – нещодавні дощі зруйнували старий матеріал, десь – за десятки років покриття пошкодилося й тепер пропускає вологу. А на деяких адресах – матеріал під сонцем «зліз» аж до скловолокна, каже Алла Букіна.

Тому за оптимальної погоди покрівельники «Нової якості» продовжують працювати й восени, аби встигнути відремонтувати якомога більший обсяг до початку морозів. Однак виконувати такі роботи беруться лише за кількох важливих умов, наголошують у компанії.

– Ремонт покрівлі – це поточні роботи, до яких ми переходимо лише за достатнього рівня проплат. Однак інколи в особливо аварійних випадках ми робимо «в борг», але за умови, що мешканці погасять заборгованість якнайшвидше, – пояснює заступниця директора «Нової якості». – Важливими для ремонту даху є й відсутність опадів та плюсова температура повітря. Адже в іншому разі покрівельний матеріал просто неможливо «постелити».

На світлинах – одна з нещодавніх адрес, де працівники управлінця розпочали лагодження покрівлі.

ЧИТАЙТЕ: Чому відновлення асфальту після ремонту комунікацій може тривати місяцями?