loading

Наші працівники часто стають героями сюжетів на телеканалах. Нещодавно до Всесвітнього дня сантехніка про специфіку своєї роботи журналістам «Суспільного» розповів Сергій Губатий. У компанії він працює сантехніком аварійної бригади та має 20-річний стаж роботи.

Цілодобові виклики для нього звична справа.

–  Ми намагаємося швидко приїздити й так само оперативно ліквідовувати пориви. За добу трапляється десять, а то й двадцять викликів, –  каже Сергій Губатий.

Порив може бути, де завгодно: у квартирі, під’їзді чи підвалі. Швидко вирішувати проблему доводиться безпосередньо на місці. Вихід із ситуації, каже Сергій, потрібно знаходити завжди, щоб максимально швидко допомогти людям.

Робота сантехніком навчила Сергія бути ще й психологом.

–  Трапляється, забігаєш у квартиру, а людина в паніці та не знає, що робити. Хоча потрібно було лише кран перекрити, і течія припинилася б. Та коли топить квартиру, люди не можуть об’єктивно оцінити ситуацію, нервують. Тому в таких випадках намагаюся ще й заспокоювати мешканців, –  ділиться специфікою роботи сантехнік «Нової якості».

За 20 років роботи Сергій Губатий бачив чимало ситуацій: і кажанів та мишей у підвалі, де усували несправності, і навіть доводилося працювати по коліна у воді. Попри всі ці нюанси менше любити свою роботу не став.

–  Інколи чую від людей, що вони не хочуть йти на роботу. У мене ж такого ніколи не було. Мені подобається допомагати людям. Особливо, коли потім ідеш по місту й чуєш, як із тобою вітаються мешканці, в яких ти був на викликах, –  говорить пан Сергій.

А ще Сергій зізнається, що навіть у вихідні люди звертаються за допомогою. Цьому він радіє.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: Валентина Кузьменко поміняла вчителювання на роботу двірнички (ВІДЕО)

Детальніше про нашого сантехінка  –  у відео телеканалу.