loading

Затікання, сирість та грибок на стінах…Такі проблеми часто виникають у панельних багатоповерхівках, яким уже не один десяток років. Тож поки дозволяє погода, в управлінській компанії активно герметизують шви. Так цьогоріч такі роботи виконали в 65 будинках міста. Ідеться про майже 11 погонних кілометрів. Усе – аби взимку мешканцям було комфортно у власних помешканнях.

Заступниця директора управлінської компанії Ольга Протасенко розповідає: в компанії оновлюють шви на багатоквартирках уже другий рік поспіль. Із часом під дією опадів та температур стара суміш зі швів осипається, що створює незручності для мешканців, до того ж псує вигляд фасаду.

– Наші працівники до самих морозів герметизують міжпанельні шви за заявками мешканців. І таких звернень можна нарахувати не один десяток. За роки експлуатації будинку на «стиках» утворилися тріщини, через які у квартири затікає вода, а на стінах утворюється грибок. Це створює неабиякий дискомфорт для мешканців, тому ми намагаємося усунути проблеми, поки дозволяє погода, – пояснює Ольга Протасенко.

Одна з десятків багатоквартирок, де цьогоріч виконували такі роботи, – на Благовісній, 332.

Понад тиждень тому, говорить Ольга Михайлівна, мешканці будинку звернулися до «Нової якості» з проханням загерметизувати «стики» на одному з під’їздів. А вже кілька днів тому підрядна організація, що виконує такі роботи на замовлення управлінської компанії, відремонтувала шви.

– Щодень у середньому я герметизую близько 50-70 погонних метрів швів, на які йде понад 150 кг піщано-цементної суміші. Постійно доводиться працювати на висоті, це трохи страшно, якщо чесно, але я вже звик. Та й мешканці постійно підбадьорюють: то з вікон чаєм пригощають, то турбуються за мою безпеку. І так приємно, коли, побачивши результат, люди дякують за виконану роботу, – розповідає робітник підрядної організації Валерій Цвілюк.

Лише за цією адресою відремонтували близько 150 погонних метрів міжпанельних швів, додає управлінець. Роботи виконали тільки на найбільш проблемних ділянках. Адже багатоквартирка має значну заборгованість за послугу.

У компанії закликають мешканців не накопичувати борги за компослугу. Адже для активного виконання робіт у будинку має бути достатній рівень проплат.

ЧИТАЙТЕ: Хто із сусідів не платить? Тепер можна побачити боржників в особистому кабінеті