loading

«Їх не зламають та по частинах не розберуть». Так відгукується про металеві урни на прибудинковій території пані Марина, мешканка багатоквартирки по Героїв Дніпра. Днями працівники «Нової якості» встановили кілька таких у цьому дворі.

Жінка говорить: задоволена, що урни саме металеві та досить функційні.

– Ми часто з сусідами відпочиваємо на лавах, які встановила управлінська компанія. І нам уже давно у дворі не вистачало смітничків. Коли дізналися, що нашу заявку виконають, одразу почали спільно обговорювати місце. Аби урни були близько від лав, але водночас не заважали, – каже пані Марина. – Тепер маємо, як і хотіли, надійні та металеві. А ще гарантую за всіх мешканців – ніхто не викидатиме сміттєві пакети з квартир в урни, щоб заповнити за раз. Бо в нас люди культурні.

Позитивним враженням про нові смітники ділиться й старша в будинку Анна Романова. Каже, вони не лише практичні, а й із гарним дизайном.

– Тепер урни стоять біля лав, там де й потрібно. І приємно не лише бачити результат, але й сам процес. Адже працівники завжди стараються, цікавляться, чи нас усе влаштовує. І знаєте, вони такі привітні, що ми навіть не можемо зайти в будинок, поки не скажемо хлопцям «до побачення», – розповідає пані Анна.

В управлінській компанії зазначають: уже понад два десятки урн з’явилося цьогоріч у черкаських дворах. Однак додають: нині ж такі роботи виконуються не так активно, як минулоріч. Це пов’язано з кількома факторами.

– Через складну ситуацію з поставками поки ми вимушені використовувати матеріали з запасів. До того ж монтуємо зараз лише металеві урни. Адже дерев’яні – часто пошкоджувалися, а металеву вкладку всередині них могли викрадати недобросовісні містяни, – пояснює заступниця директора управлінської компанії Алла Букіна. – Важливо: перед установленням смітників потрібна обов’язкова згода співвласників щодо їхнього розташування, аби потім у будинку не виникло конфліктів.

ЧИТАЙТЕ: Тепер із новим «обличчям». Як освіжують входи до під’їздів у черкаських будинках?

Окрім того, у «Новій якості» нагадують: поточні заявки нині компанія не виконує авансом, як раніше. Це й стосується виготовлення урн. Такі роботи можливі за достатнього рівня проплат у багатоквартирці.