loading

Кілька днів бригада «Нової якості» працювала на будинку за адресою Нарбутівська, 156/3. Там з обох боків багатоквартирки відлущилась плитка, місцями – навіть зруйнувалася залізобетонна плита.

Таке може трапитися на кожній багатоповерхівці, яка при будівництві була оздоблена плиткою. Адже з роками відбувається відшарування. На такі заявки ми завжди реагуємо, бо ж під багатоповерхівками ходять люди. Наші ж майстри, якщо бачать подібне, навіть не чекаючи заявки від мешканців, направляють на цю адресу бригаду. Саме ж місце обгороджують, говорить заступниця директора управлінської компанії Ольга Протасенко.

На Нарбутівській, 156/3 плитка обпала над одним із під’їздів, а також на торці будинку. Найскладніші ділянки були на рівні від п’ятого до восьмого поверхів.

Першочергово бригада «Нової якості» взялася ремонтувати бік над під’їздами, адже там щодня ходять мешканці. Значно складніше було з протилежного боку – там не лише відлущилась плитка, а й зруйнувалося саме бетонування аж до рівня плити. 

Наші працівники обстежили всі ділянки, оббили плитку, під якою було повітря та яка могла теж посипатися. Далі взялися за штукатурення. Місцями цементну суміш доводилося наносити по кілька разів, товщиною до десяти сантиметрів, додає Ольга Протасенко.

Якщо на вашому будинку також відшаровується плитка, повідомляйте до нашого кол-центру (56-01-01 та 59-01-01).

ЧИТАЙТЕ: На Нижній Горовій, 21 за півтора тижня відремонтували всі входи до під’їздів