loading

Нещодавно поблизу одного з будинків по Благовісній управлінська компанія встановила пандус. «Тепер незручності позаду», – каже частина мешканців цієї багатоповерхівки.

Змонтувати конструкцію попросили співвласники однієї з квартир. Там проживає людина, яка може пересуватися лише на інвалідному візку.

Мешканці розповідають: нерідко бачили, як складно сусіді на колісному кріслі дібратися на вулицю. Сходи хоч і невисокі, однак подолати їх у колясці – неможливо.

Співвласники, які лишали заявку, додають: перед тим поцікавилися думкою решти. Сусіди ж зголосилися.

Тож минулого тижня працівники «Нової якості» вже встановили пандус, а мешканці лишилися задоволені результатом. До того ж ним можуть тепер користуватися всі: як люди на колісних кріслах або матусі з колясками, так і співвласники з валізами чи велосипедисти.

– Змонтувати пандус на Благовісній нам дозволив не просто достатній, а високий рівень проплат у будинку. Адже ці роботи не входять до переліку послуг. Тож, як і раніше, ми виконуємо їх у виняткових випадках. Тобто коли є згода більшості мешканців, відсутні нагальніші заявки, а на рахунку багатоквартирки – достатня сума коштів, – пояснює заступниця директора «Нової якості» Ольга Протасенко.

ЧИТАЙТЕ: Для безпеки мешканців. Оновлюємо аварійні ґанки та сходи біля під’їздів багатоквартирок

Додає: роботи виконують на совість та з урахуванням ДБНів. Особливу увагу звертають на кут нахилу та ширину сходів. Саме через це не біля всіх під’їздів можна змонтувати конструкцію за будівельними нормами.