loading

«Раніше мої елітні сорти ірисів падали просто на землю, а нині схиляються на красивий парканчик». Так про нову огорожу біля багатоквартирки на Чорновола 160/2 відгукується її мешканка Валентина Олександрівна. Багато років вона доглядає за клумбою біля будинку, тому про появу сучасного паркану розповідає з гордістю за власний двір.

Попередній
Далі

Ще минулоріч управлінська компанія почала встановлювати металеву огорожу біля черкаських багатоповерхівок, які знаходяться на її обслуговуванні. Цьогоріч – роботи продовжуються. 

Такі модернізовані парканчики уже з’явилися біля десятків багатоквартирок. Серед таких – і будинок за адресою Чорновола 160/2. Десятки метрів погонних огорожі працівники «Нової якості» тут змонтували біля шести під’їздів усього за кілька днів.

– Навколо нашої клумби багато років узагалі не було ніякого паркану – лише старий бордюр. Серед  моїх квітів, які я вирощую вже довгий час, є високі – наприклад, іриси, і вони завжди просто падали на землю, бо не було опори. Зараз, коли нарешті з’явилась гарна огорожа, вони зростають і схиляються на неї. Та й взагалі паркан прикрасив територію, біля під’їздів любо подивитися, – розповідає Валентина Олександрівна.

Біля свого під’їзду, каже жінка, просила співробітників зробити огорожу «по-особливому»: залишити прохід до квітника. Адже вона щодень піклується про власну клумбу, тому для зручності й вирішила запропонувати таку ідею. 

Стильна огорожа додала й естетичного доповнення, що є значним плюсом, адже Валентина Олександрівна раніше часто брала участь у міських конкурсах на кращу клумбу. І навіть її балкон на другому поверсі увесь заквітчаний вазонами та кашпо, і разом із модернізованим парканом та гарним квітником тепер становить єдину композицію. 

У «Новій якості» зазначають: завдяки перевагам такої металевої огорожі кількість заявок від мешканців постійно збільшується. Працівники управлінської компанії додають: процес монтування нескладний, але займає немало часу. У середньому, аби встановити новий паркан на одній адресі, необхідно від одного до кількох днів. Усе залежить від потреби демонтувати старий, протяжності та місця прокладення огорожі. 

Такий паркан має не лише привабливий вигляд, а й прослужить містянам із десяток років, не прогниє та не потребуватиме перефарбовування. Адже він надійно змонтований (опори закопують глибоко в землю), створений з оцинкованого металу та покритий полімерним матеріалом.

А поки нагадуємо, установлюємо паркан за кількох умов:

  • зафіксована заявка від мешканців;
  • збір підписів (не менше половини згодних мешканців);
  • достатній рівень проплат та наявність коштів на рахунку. 

ЧИТАЙТЕ: У черкаських дворах з’являються нові урни від «Нової якості» – у компанії чекають на оцінку містян