loading

Утепліть фасад, капітально відремонтуйте під’їзд, зробіть дезінсекцію у квартирі. До кол-центру компанії періодично надходять звернення, які не передбачені договором на управління будинком. І в таких випадках оператори не можуть зафіксувати заявку.

З якими запитами не варто телефонувати до кол-центру управлінця та як вирішити подібні питання – пояснюють у «Новій якості».

КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ДАХУ

За тарифом управлінська компанія тільки частково латає дах. Покрівельники обстежують й оновлюють покриття в місцях протікання або ж на потенційно небезпечних ділянках.

УТЕПЛЕННЯ ФАСАДУ

Якщо мешканці хочуть утеплити весь будинок, ухвалити рішення варто спільно з сусідами. Адже це – капітальні роботи, які коштують сотні тисяч гривень та не входять у тариф.

ПРИБИРАННЯ ПІД’ЇЗДІВ/ПІДВАЛЬНИХ КОМІРОК

Управитель не прибирає під’їзди чи сходові клітини. Це питання мешканці мають вирішити самостійно. Однак після ремонту в під’їзді маляри йдуть назустріч і роблять легке сухе/вологе прибирання.

У підвальних приміщеннях – працівники прочищають лише ПРОХОДИ. Індивідуальні комірки – за мешканцями.

ОБСЛУГОВУВАННЯ ДОМОФОНІВ

Полагодити домофон чи «доводчик» на дверях має компанія, яка встановлювала систему. «Нова якість» може лише відремонтувати дверні завіси тощо. Це саме стосується й кодових замків. Їх управлінець лагодить/замінює тільки в тих випадках, якщо мешканці втратили контакти фірми, яка монтувала замок, та за умови достатнього рівня проплат.

ДВОРОВІ КОМУНІКАЦІЇ/ОСВІТЛЕННЯ

За усунення аварій на зовнішніх мережах водопостачання й відведення відповідає КП «Черкасиводоканал». Якщо ж проблема виникає одночасно й на внутрішньобудинкових комунікаціях, фахівці управителя синхронізують роботу й працюють спільно.

Аналогічно й із ліхтарями/світильниками, які розташовані за межами будинку. Якщо у дворі «перегоріла» лампочка чи виникли інші проблеми зі світлом, варто звернутися до КП «Міськсвітло».

РЕКОНСТРУКЦІЯ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ

Це – капітальні роботи, які не належать до тарифу. Для цього процесу необхідно спільно з сусідами ухвалити рішення, зібрати кошти та знайти профільну організацію, яка виконає проєкт реконструкції та його реалізацію.

РОБОТИ У КВАРТИРІ

Управлінська компанія обслуговує місця загального користування (до дверей у квартиру). Тож якщо в помешканні забилася каналізація/«завелися» таргани/зламалися розетки тощо, потрібно викликати приватних фахівців. Або ж можна скористатися послугами платних бригад сантехніків/електриків «Нової якості».

ЧИТАЙТЕ: Ремонт під’їзду. Чому ваша заявка досі не виконана та як на це можна вплинути?