loading

Шпаклювали й фарбували стіни, цементували підлогу, ремонтували вікна. Минулоріч працівники «Нової якості» освіжили майже 60 під’їздів у черкаських багатоквартирках. І попри складну ситуацію з доставленням деяких матеріалів, такі роботи продовжуються незалежно від сезону.

За законом, раз на вісім років має відбуватися поточний ремонт у будинках, наголошує заступниця директора управлінської компанії Ольга Протасенко. І відповідно до цього після кожної заявки мешканців майстри обстежують будинки та фіксують у план. Та насамперед – заходять із роботами в ті під’їзди, які постраждали від пожеж чи підтоплень.

Чому в одних будинках ремонт може тривати до п’яти днів, а в інших – кілька тижнів?

Усе залежить від ситуації, зазначає фахівчиня. Очевидно, що «аварійний» під’їзд вимагає більше часу на оновлення, аніж коли мова про звичайний косметичний ремонт. Інколи процес «затягують» і самі мешканці через відсутність єдиного рішення щодо кольору фарби для стін.

Чому в деяких будинках оновлюють усі поверхи?

Подібні випадки – одиничні. У таких багатоквартирках люди мають ВИСОКИЙ рівень проплат, а під’їзд – у критичному стані й «не бачив» ремонту більше десятка років, пояснюють в управлінській компанії. Тож ці роботи мешканці визначили пріоритетними.

Хто повинен прибирати в під’їзді після ремонту?

Інструменти, залишки будівельних матеріалів забирають наші працівники, а також роблять «легке» сухе й вологе прибирання, попри те, що до тарифу на управління будинком цей пункт не належить. Тож уже генерально прибрати на поверсі мають мешканці.

ЧИТАЙТЕ: Не завжди «винен» дах, або чому квартири верхніх поверхів може підтоплювати?

У компанії просять мешканців дослухатися до порад малярів – на час ремонтних робіт накривати плівкою двері у квартири, аби вони не забруднювалися. До того ж варто провітрювати під’їзд після того, щоб запах фарби швидше «виходив».