loading

Як це – виборювати нагороди на всеукраїнських змаганнях і турнірах, уже знає дитяча футбольна команда «Чемпіон». Саме за цей ФК зараз грають колишні вихованці «Футбольної родини», яку понад півтора року підтримує управлінська компанія.

Днями в Києві пройшов Всеукраїнський турнір із футболу «Benfica Summer Cup 2021». Там «чемпіонівці» змагалися з суперниками протягом кількох днів та здобули почесне третє місце.

Звісно, у літньому кубку Бенфіки ми хотіли посісти перше місце, але бронзову нагороду вважаємо також заслуженою. Спортсменам усього – 13-14 років, та вони вже знають «смак перемоги», бо ж цьогоріч здобули успіх у ще кількох всеукраїнських змаганнях, – розповідає тренер команди Валерій Фоменков.

Тренуються хлопці три-чотири рази на тиждень, додає наставник футболістів, а у вихідні – не забувають про контрольні матчі проти однолітків. 

Допомагає їм удосконалювати свої навички й управлінська компанія. Кілька місяців тому «Нова якість» придбала для хлопців спортивний інвентар –  манішки, бар’єри, кільця та інші знаряддя. Бо ж, за словами тренера «Чемпіона», це розвиває швидкість, спритність та координацію рухів, а це – дуже важливо у футболі.

ЧИТАЙТЕ: Інвентар – для «Чемпіона». «Нова якість» прибала спортивне знаряддя юним футболістам

У найближчих планах юнаків – Чемпіонат України з пляжного футболу в Смілі, тому спортсмени вже готові до викликів і перемог. А ми тішимося, що стали частинкою цієї перспективної команди та бажаємо їй нових досягнень і насолоди від власної гри.