loading

Ще торік управлінська компанія розпочала замінювати таблички з нумерацією квартир та під’їздів на будинках, які обслуговує. Тоді це було 11 багатоповерхівок, від яких надійшли відповідні запити. Цьогоріч у компанії очікують значно більшої кількості заявок. 

У цьому переконана заступниця директора управлінської компанії «Нова якість» Алла Букіна.

У місті багато будинків, на яких взагалі відсутня нумерація під’їздів, або ж цифри надто стерті. Ці таблички не оновлювалися роками. Зрозуміло, що це не лише не інформативно, а й зовсім не естетично, коментує Алла Букіна. Тому як тільки з’явилися запити від мешканців, ми відразу розробили макет і запустили виготовлення. На таблички ми додали ще й один із контактних номерів нашого кол-центру. І отримали про це схвальні відгуки від містян, бо ж не всі, особливо старше покоління, можуть швидко знайти потрібні телефони.

Цьогоріч нових конструкцій із нумерацією буде значно більше, адже заявки надходять постійно. Лише від початку року вже змонтовано  43 таблички на 14 будинках.

  Якщо на вашому будинку потрібна така табличка, повідомте про це до кол-центру, і вже в найближчий час ми її встановимо, запевняє Алла Букіна. 

Нагадаємо: нині компанія активно встановлює сучасні поштові скриньки в черкаських багатоквартирках. Ознайомитися з переліком адрес можна ТУТ.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ:
У черкаських багатоповерхівках установлюють сучасні поштові скриньки від «Нової якості»