loading

У 67 будинках, які перебувають під управлінням «Нової якості», уже впродовж березня-квітня з’являться нові поштові скриньки. Заявки на них мешканці багатоквартирок робили наприкінці останнього місяця зими.

– Це черговий транш поштових секцій, на які ми чекаємо від завода-виробника. І як тільки конструкції надійдуть, відразу розпочнемо їх монтаж. Нині ж завершуємо встановлювати скриньки з попереднього замовлення. Так на початку лютого в нас було понад 50 заявок із різних будинків. Станом на сьогодні майже всі вони закриті. Залишилося буквально кілька під’їздів. Але мешканцям не варто хвилюватися – уже в найближчі дні ми все встановимо, – говорить заступниця директора управлінської компанії «Нова якість» Алла Букіна.

Монтувати нові конструкції, які невдовзі надійдуть від виробника, компанія розпочне вже цього місяця. За словами Алли Букіної, упоратися із заявками від мешканців 67 будинків у «Новій якості» збираються до кінця квітня.

Ознайомитися з переліком адрес можна ТУТ.

Тим часом кол-центр «Нової якості» продовжує приймати нові заявки від мешканців. Із них буде сформовано наступне замовлення на поштові секції.

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: Нові поштові скриньки від «Нової якості» – у під’їзди ваших багатоквартирок